مسکن افلاک

خرید ویلا خرید آپارتمان رهن و اجاره ی خانه

پرونده مسکن مهر سال ۹۹

پرونده مسکن مهر سال ۹۹
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی:
پرونده مسکن مهر سال ۹۹ بسته می‌شود

 پرونده مسکن مهر سال ۹۹ / قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر با بیان اینکه تا ۲ سال آینده مسکن مهر در تمامی استان‌های کشور به پایان می‌رسد، گفت:برخی از سایت های مسکن مهر مشکلات حقوقی و معارض دارند که بعد از حل شدن مشکلات اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

پرونده مسکن مهر سال ۹۹ بسته می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی ، در چهارمین جلسه شورای مسکن استان گلستان گفت: در سطح کشور دو میلیون و دویست هزار واحد مسکن مهر را شروع کردیم و در برنامه داریم تا دو سال آینده کلیه تعهدات را انجام و واحدهای مسکن مهر را به متقاضیان واگذار کنیم.

پرونده مسکن مهر سال ۹۹

وی ادامه داد: در این راستا برخی از سایت های مسکن مهر مشکلات حقوقی و معارض دارند که بدیهی است بعد از حل شدن مشکلات حقوقی از طریق مراجع ذیصلاح اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.

مهرآبادی در خصوص برخی مشکلات رو و زیربنایی بعضی سایت‌های مسکن مهر در استان‌ها گفت: در حال حل کردن عمده مشکلات سایت‌های مسکن مهر از منابع داخلی و استانی و مشارکت سایر ادارات متولی و اعتبارات دولتی هستیم.

پرونده مسکن مهر سال ۹۹

به گزارش افکارنیوز، قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه بخشی از پروژه‌های مسکن مهر دچار مشکل و معارض هستند، گفت: حدود ۴۵۰ هزار واحد مسکن مهر در سال‌های ۹۸ و ۹۹ به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

احمد اصغری مهرآبادی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: در کشور ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن مهر در قالب این طرح داشتیم که کار ساخت و ابنیه حدود ۲ میلیون واحد مسکونی تمام شده است.

وی افزود: عمده واحدهایی که باقی مانده دارای مشکل و معارض است؛ تلاش می‌کنیم تا واحدهایی که معارض ندارند را تا پایان ۹۸ به اتمام برسانیم.

پرونده مسکن مهر سال ۹۹

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر با بیان اینکه متقاضیان مسکن مهر دو سال دیگر هم باید در نوبت تحویل واحدهای مسکونی خود بمانند، گفت: از این تعداد ساخت بخشی از واحدها به اتمام رسیده و باید خدمات زیربنایی را برای آنها تأمین کنیم. برخی دیگر نیاز به تکمیل و آماده سازی دارد که در سال‌های ۹۸ و ۹۹ نسبت به تحویل آنها به متقاضیانی که در نوبت هستند، اقدام خواهیم کرد.

وی با اشاره به منابع مالی اجرای طرح مسکن مهر در کشور یادآور شد: برای همه پروژه‌های مسکن مهر در کشور حدود ۱۱۴ هزار میلیارد تومان هزینه شده که بخشی از محل آورده متقاضیان و بخشی هم از محل تسهیلات بانکی بوده است.

مهرآبادی درباره وضعیت استان گلستان و زمان تحویل پروژه‌های مسکن مهر اظهارداشت: در استان گلستان نیز حداکثر تا پایان شهریور ۹۸ این پروژه‌ها جمع بندی و تحویل داده شود.

پرونده مسکن مهر سال ۹۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کانال ما

شما میتوانید در کانال ما عضو شوید

عضو شدن
بستن