مسکن افلاک

خرید ویلا خرید آپارتمان رهن و اجاره ی خانه

پرونده مسکن مهر سال ۹۸ بسته می‌شود

مسکن مهر

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر از تکمیل و واگذاری تمامی طرح‌های مسکن مهر کشور تا پایان سال آینده خبر داد.

به گزارش مشرق، احمد اصغری مهرآبادی عصر یکشنبه در جلسه شورای تامین مسکن استان اظهارداشت: با تاکید رییس جمهوری پرونده این طرح تا نیمه نخست سال آینده بسته می شود.

وی با بیان اینکه با حمایت دولت، سازمان برنامه و بودجه و بانک‌ها مراحل ساخت این خانه‌ها تا پایان سال ۹۸ به اتمام خواهد رسید افزود: در قالب طرح مسکن مهر دو میلیون و ۴۰۰ هزا واحد مسکونی در کشور احداث و یا در حال ساخت است.

در همین زمینه:

فیلم/ بی مهری مسئولین نسبت به مسکن مهر!

افزایش وام مسکن منتفی شد

مهرآبادی با اشاره به اینکه از این تعداد نزدیک دومیلیون واحد به اتمام رسیده و به مردم تحویل داده شده است عنوان کرد: یک میلیون و ۹۰۰ هزار واحد از مساکن تحویلی به متقاضیان مربوط به دوران دولت یازدهم و دوازدهم است و در دولت گذشته تنها ۶۳۳ هزار واحد به متقاضیان تحویل داده شد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در مسکن مهر خاطرنشان کرد: برای برخی واحدهای مسکن مهر در کشور متقاضی وجود ندارد و درصدد هستیم این واحدها را در اختیار برخی نهادها قرار دهیم و برای آنان متقاضی پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: وضعیت مساکن مهر در آذربایجان غربی بسیار مناسب است و طبق وعده، پرونده این پروژه در صورت همکاری شرکت های خدمات رسان به زودی بسته می شود.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کانال ما

شما میتوانید در کانال ما عضو شوید

عضو شدن
بستن