مسکن افلاک

خرید ویلا خرید آپارتمان رهن و اجاره ی خانه

قیمت روز مسکن در مناطق مختلف تهران

قیمت روز مسکن امروز ۱۳۹۷/۱۰/۵

بررسی قیمت روز مسکن در تهران حاکی از آن است که یک واحد ۱۴۴ متری واقع در شهرک استقلال با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان معامله شده است.

به گزارش مشرق، یک واحد مسکونی نوسازی واقع در منطقه ۱۱ (آگاهی) به مساحت ۱۵ متر با امکاناتی از جمله پارکینگ و انباری با قیمت ۸۰۰ میلیون تومان معامله شده است. هر مترمربع این آپارتمان شش میلیون و ۹۸۷ هزار تومان قیمت داشته است.
بیشتر بخوانید:

یک دستگاه آپارتمان ۹۵ متری ۱۵ سال ساخت در تهرانپارس به قیمت ۷۷۵ میلیون تومان (هر مترمربع ۸٫۳ میلیون تومان)، واحد ۹۰ متری نوساز در مختاری با قیمت ۵۷۰ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۶٫۳ میلیون تومان)، واحد ۶۰ متری ۱۰ ساله واقع در خیابان مخصوص به قیمت ۲۶۲ میلیون تومان (هر مترمربع حدود ۴٫۳ میلیون تومان) و یک واحد مسکونی ۸۰ متری در گیشا به قیمت یک میلیارد و ۳۲۶ میلیون تومان (هر مترمربع ۱۶٫۶ میلیون تومان) فروخته شده است.

در نارمک یک واحد ۴۰ متری با عمر ۳۳ سال به قیمت ۲۷۰ میلیون تومان معامله شده است. قیمت هر مترمربع این واحد مسکونی ۶ میلیون و ۷۱۶ هزار و ۴۱۸ تومان بوده است.

یک دستگاه پارتمان ۱۴۴ متری ۳۲ ساله واقع در شهرک استقلال با قیمت ۵۰۰ میلیون تومان، واحد ۱۳۸ متری در آپادانا با عمر ۲ سال ۱٫۲ میلیارد تومان و واحد ۹۱ متری در ازگل به قیمت ۹۱۰ میلیون تومان معامله شده است.

همچنین در منطقه ۲ محله طرشت یک واحد مسکونی ۹۳ متری با انباری و پارکینگ یک میلیارد و ۱۸ میلیون تومان خریداری شده است. یک دستگاه آپارتمان ۱۰۰ متری نوساز واقع در آرژانتین به قیمت یک میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان فروخته شده است.

در منطقه یک محله امام زاده قاسم گلاب دره یک واحد مسکونی ۱۲۰ متری نوساز با قیمت کل ۲ میلیارد و ۲۲۰ میلیون تومان معامله شده است.

منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کانال ما

شما میتوانید در کانال ما عضو شوید

عضو شدن
بستن