مسکن افلاک

خرید ویلا خرید آپارتمان رهن و اجاره ی خانه

ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد

ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد

آغاز ساخت ۱۰۰ هزار واحد مسکن توسط بنیاد/ اتمام ۲ ساله به تامین زمین بستگی دارد

  رئیس بنیاد مسکن با بیان این که ساخت ۱۰۰ هزار واحد به زمان تامین زمین آن بستگی دارد، گفت: تاکنون ساخت ۵۰۰ واحد در استان مرکزی آغاز شده و ۵ شنبه هفته جاری نیز کلنگ ساخت ۶۵۸ واحد به زمین زده می شود

آغاز ساخت 100 هزار واحد مسکن توسط بنیاد/ اتمام 2 ساله به تامین زمین بستگی دارد

 ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیرضا تابش در مراسم امضای تفاهمنامه مشترک ۲۰ هزار واحد مسکونی روستایی با سازمان بهزیستی در پاسخ به پرسش تسنیم مبنی بر این که ۱۰۰ هزار واحد مسکونی وعده داده شده توسط وزیر راه و شهرسازی در چه مرحله ای قرار دارد، اظهار کرد: ۱۰۰ هزار واحدی که وزیر راه و شهرسازی مطرح کرده اند در یک اقدام ملی به عهده بنیاد گذاشته شده است.

وی بیان کرد: برای اجرای این طرح توسط بنیاد، زمین های بنیاد یا زمین هایی که از سوی سازمان ملی زمین و مسکن تامین می شود، استفاده خواهد شد.

وی با تاکید بر این که طراحی ساخت این واحدها را آغاز کرده ایم، افزود: هم اکنون در مرحله تامین زمین قرار داریم؛ برای ۲۰ تا ۳۰ هزار واحد زمین داشتیم که آنرا به وزارت راه معرفی کردیم.  سازمان ملی زمین و مسکن نیز در حال تامین زمین ۷۰ هزار واحد دیگر است.

ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد

رئیس بنیاد مسکن با یادآوری این که پنجشنبه هفته جاری کلنگ ساخت ۶۵۸ واحد از این طرح در مشهد به زمین زده می شود، ضمن این که هفته گذشته ساخت ۵۰۰ واحد در استان مرکزی آغاز شد، گفت: تا پایان سال آینده ساخت ۱۰۰ هزار واحد شروع می شود و زمان اتمام آن منوط به این است که زمین چه زمانی تامین می شود.

ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد

تابش با تاکید بر این که فاصله یکساله برای تامین زمین، آماده سازی، تهیه نقشه  و… انجام می شود، اظهار کرد: دوره ساخت این واحدها بر اساس برنامه دو سال پس از تامین زمین است و طولانی نخواهد بود.

به گزارش تسنیم، بر اساس تفاهمنامه امضا شده بین بنیاد مسکن و بهزیستی ۲۰ هزار واحد مسکن روستایی در روستاهای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت ساخته می شود. برای ساخت این واحدها ۲۵ میلیون وام با سود ۴ درصد، ۱۰ میلیون وام بلاعوض از سوی بهزیستی و ۵ میلیون تومان وام بلاعوض توسط بنیاد مسکن تامین خواهد شد.

ساخت ۱۰۰ هزار مسکن توسط بنیاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کانال ما

شما میتوانید در کانال ما عضو شوید

عضو شدن
بستن