مسکن افلاک

خرید ویلا خرید آپارتمان رهن و اجاره ی خانه

حل مشکلات مسکن مهر

حل مشکلات مسکن مهر

حل مشکلات مسکن مهر تا یک سال اینده

حل مشکلات مسکن مهر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکلاتی به لحاظ تغییر قیمت مبنا و عدم تامین منابع در روند ساخت مسکن مهر ایجاد شده که دولت تلاش دارد این مشکلات را در مدت یک سال برطرف کند.

در دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، بهره‌برداری از پروژه مسکونی ۵۱۲ واحدی تعاونی مسکن فرهنگیان شیراز، با حضور محمدشریعت مداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رحیمی استاندار فارس و جمعی از مسوولان آغاز شد.

حل مشکلات مسکن مهر

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این مراسم، اظهار داشت: تاکنون بیش از یک میلیون واحد مسکونی توسط تعاونی‌های مسکن در کشور ساخته شده است.

محمد شریعتمداری با اشاره به تلاش دولت برای تکمیل واحد‌های باقی مانده پروژه مسکن مهر در کشور، افزود: در بعضی از تعاونی‌ها، مشکلاتی مطرح شده که باید با نظارت بیشتر این مسائل را مرتفع کرد.

وی از همکاری گسترده وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی برای تکمیل و ساخت یک میلیون واحد مسکن مهر در قالب تعاونی‌های کشور خبر داد و گفت: مشکلاتی به لحاظ تغییر قیمت مبنا و عدم تامین منابع در روند ساخت مسکن مهر ایجاد شده که دولت همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا این مشکلات در مدت یک سال برطرف کند.

حل مشکلات مسکن مهر

به گزارش خبرگزاری فارس، آغاجری دادستان عمومی و انقلاب شهرستان پردیس با بیان اینکه تذکرات لازم به پیمانکاران متخلف مسکن مهر در عمل به تعهدات داده شده است، گفت: پس از احضار ۱۲ پیمانکار متخلف به دادستانی، ۶ پیمانکار با توجه به عدم تعهداتشان اخراج شدند.
وی اضافه کرد: مسکن مهر به مدت دو سال به حالت معلق در آمده بود که با ورود دادستانی و تغییر مدیریت، فعالیت جدیدی از یکم بهمن ماه آغاز شده است.
دادستان پردیس درادامه عنوان کرد: تمامی واحد‌های مسکن مهر طبق تعهدات، در نیمه دوم سال ۹۸ به متقاضیان تحویل خواهد شد.
وی بر دفاع از حقوق مردم تاکید کرد و گفت:  از رویکرد جدید وزارت راه و شهرسازی مبنی بر تکمیل و تحویل پروژه های مسکن مهر حمایت و مردم را به صبر و شکیبایی دراین رابطه دعوت می‌کنیم.
گفتنی است، پیش ازاین دادستان شهرستان پردیس گفته بود: در بازدید میدانی که از پروژه‌ها بعمل آمد، عملیات ساخت و ساز متوقف شده بود که پرونده‌ای با عنوان نظارت دادستانی بر مسکن مهر تشکیل شد و ۱۲ نفر از پیمانکاران که به دولت بدهکار هستند، را احضار کردیم.
دادستان پردیس افزود: از شرکت عمران خواسته ایم پیمانکارانی که به تعهدات خود عمل نمی‌کنند را اخراج کنند و جایگزین مناسب در نظر بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

کانال ما

شما میتوانید در کانال ما عضو شوید

عضو شدن
بستن