به گزارش پارس نیوز، محمدعلی کوزه گر در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به برنامه ریزی سازمان بهزیستی برای واگذاریمسکن های آماده شده به خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی کشور اظهار کرد: بخشی از این مسکن ها در ماه‌های گذشته در روستاها و مناطق محروم واگذار شده است.

وی تصریح کرد: همزمان با یکمین سالگشت زلزله کرمانشاه نیز تعدادی از مسکن های آماده شده در اختیار خانواده‌های نیازمند و تحت پوشش بهزیستی قرار گرفت علاوه براینکه بناداریم ما بقی واحدهای ساخته شده را نیز طبق زمانبندی مشخص شده واگذار کنیم.

کوزه گر ادامه داد: یکی از برنامه‌های سازمان بهزیستی کشور که طی سال‌های گذشته مورد تاکید بود اما مشکلاتی را برای واگذاری به همراه داشت موضوع مسکن معتادان بهبودیافته و واگذای مسکن به این افراد بوده است.

معاون مشارکتهای سازمان بهزیستی کشور از برنامه ریزی این سازمان برای واگذاری تعدادی از خانه‌های آماده شده به این افراد خبر داد و افزود: بناداریم در یک هماهنگی با سایر معاونت‌های مربوطه در سازمان تعدادی از خانه‌های آماده شده را در اختیار این افراد بگذاریم.

وی بیان کرد: البته فرایند واگذاری مسکن به این افراد طبق پروتکل مشخصی خواهد بود که افرادی مسکن دریافت خواهندکرد که مدت پاکی‌ها آنها بر اساس پروتکل باشد.

 

منبع خبر : مهر